Arden Grange jautriems šunims

Ilgą laiką jautriems ir alergiškiems šunims Arden Grange pasiūloje buvo labai populiarūs Sensitive Adult pašarai. Juos itin gyrė šunų, turinčių jautrią odą ar prastesnį virškinimą, šeimininkai. Didelė šio visuotinai pripažinto ėdalo paklausa paskatino sukurti specialią liniją. Dabar galima įsigyti pašaro ne tik suaugusiems keturkojams, bet ir šuniukams ar vyresnio amžiaus augintiniams – Sensitive linija siūlo maistą visoms mažiaus grupėms. Visi šie ėdalai begrūdžiai, juos sudaro dideli kiekiai gerai virškinamos baltos vandenynų žuvies.

Visuose trijuose receptuose kaip angliavandenių šaltinį rasite bulves ir saldžiąsias bulves, ši kombinacija užtikrina nuolatinį lėtą energijos tiekimą. Į suaugusių ir vyresnių šunų racioną įtrauktas L-karnitinas padidina riebalų apykaitą ir pagerina ištvermę. Kaip ir kiti Arden Grange pašarai, Sensitive linija taip pat praturtinta sąnariams naudingais gliukozaminu, chondroitinu ir MSM.

NAUJAS ARDEN GRANGE Puppy/Junior Ocean White Fish and Potato

Tinka visų veislių šuniukams nuo 8 sav. amžiaus su jautria virškinimo sistema ar problematiškesne oda bei suaugusiems šunims, kuriems reikia daugiau kalorijų suteikiančios žuvinės dietos, taip pat ir vaikingoms kalėms. Turi optimalią makroelementų pusiausvyrą, gerą kalcio ir fosforo santykį, kas užtikrina stabilų augimą. Pagrindinis baltymų šaltinis yra baltoji vandenyno žuvis – lengvai virškinamas ir užtikrinantis visas organizmo funkcijas produktas. Maiste visiškai nėra javų ir grūdų, dėl to Arden Grange Sensitive visų veislių šunims suteikia visiškai natūralią visavertę mitybą.

Sudėtis: šviežia vandenyno balta žuvis (23%), dehidruota baltoji žuvis (18%), saldžiosios  bulvės (16%), bulvės (14%), rafinuoti vištų riebalai, bulvių baltymai, burokų minkštimas, žuvies hidrolizatas, kiaušinių milteliai, linų sėmenys, krilis, mielės, mineralai, prebiotikai FOS bei MOS, jukos ekstraktas, gliukozaminas, MSM, chondroitinas, spanguolės, nukleotidai, rozmarino ekstraktas.

 

PATOBULINTAS Arden Grange Sensitive Adult Ocean White Fish & Potato

Pagrindinis baltymų šaltinis yra baltoji vandenyno žuvis – lengvai virškinamas ir užtikrinantis visas organizmo funkcijas produktas. Saldžiosios ir baltosios bulvės skirtos lėtam ir nuolatiniam energijos išskyrimui visą dieną. Saldžiosios bulvės labai gerai virškinamos, turi antioksidacinių savybių, yra puikus vitaminų A ir C šaltinis.  Į receptą įtrauktas L-karintinas padeda panaudoti riebalus kaip energijos šaltinį. Ėdale yra didesni omega-3 riebiųjų rūgščių kiekiai, kas gali būti naudinga nuo odos problemų ir maisto alergijų kenčiantiems šunims. Be to, šiame maiste sumažintas pelenų kiekis – vadinasi, jame bus daugiau naudingų kalorijų. Idealiai tinka suaugusiems šunims su jautria virškinimo sistema ar problematiškesne oda, mėgstantiems žuvinę dietą,  grūdų netoleruojantiems šunims, kuriems nustatyta maistinė alergija. Maiste visiškai nėra javų ir grūdų, dėl to Arden Grange Sensitive visų veislių šunims suteikia visiškai natūralią visavertę mitybą.

Sudėtis: šviežia baltoji vandenyno žuvis (22%), saldžiosios bulvės (22%), dehidruota baltoji žuvis (juodalopė menkė) (18%), bulvės (18%), rafinuoti paukštienos riebalai, burokų minkštimas, kiaušinių milteliai, linų sėmenys, žuvies hidrolizatas, krilis, mielės, mineralai, vitaminai, prebiotikai FOS bei MOS, jukos ekstraktas, gliukozaminas, MSM, chondroitinas, spanguolės, nukleotidai, rozmarino ekstraktas.

 

NAUJAS Arden Grange  Senior/Light Ocean White Fish and Potato

Turi mažiau kalorijų. Idealiai tiks vyresnio amžiaus šunims su jautria virškinimo sistema ar problematiškesne oda, suaugusiems jautriems šunims, turintiems antsvorio ar linkusiems storėti, gerą apetitą turintiems šunims, kuriems reikia hipoalerginio pašaro, mažesnio aktyvumo šunims. Pagrindinis baltymų šaltinis yra baltoji vandenyno žuvis – lengvai virškinamas ir užtikrinantis visas organizmo funkcijas produktas. Maiste visiškai nėra javų ir grūdų.

Sudėtis: dehidruota baltoji žuvis (23%), saldžiosios bulvės (23%), bulvės (22%), burokų minkšt., rafinuoti vištų riebalai, šviežia baltoji vandenyno žuvis (4%), linų sėmenys, žuvies hidrolizatas, kiaušinių milteliai, krilis, mielės, mineralai, prebiotikai FOS bei MOS, jukos ekstraktas, gliukozaminas (740mg/kg), MSM (740mg/kg), chondroitinas (520mg/kg), spanguolės, nukleotidai, rozmarino ekstraktas.