AG maistu šerti apsimoka

Arden Grange pašarai unikalūs tuo, kad kuriant produktus pirmiausia stengiamasi sudaryti receptą, o tik tada nustatyti kainą. Pinigai niekada nebūna pirmoje, tad garantuojame, jog kiekvienas ingredientas bus Super Premium kokybės ir Jūsų augintinis gaus pačias geriausias maistines medžiagas. Arden Grange ėdalai gaminami pagal fiksuotą receptą, tad sudedamųjų dalių kokybė niekada nemažinama dėl rinkos kainos.

Kadangi Arden Grange pašarai maistiniu požiūriu visaverčiai, jie turi daug kalorijų. Tai reiškia, kad norint patenkinti šuns ar katės poreikius užteks mažesnio ėdalo kiekio, be to, Jūs mažiau laiko valysite tai, kas išeina pro kitą augintinių galą.

Neįmanoma palyginti dviejų skirtingų gamintojų ėdalų kainų, remiantis tik pakuočių dydžiais. Taip yra todėl, kad paprastai skirtingų ėdalų šėrimo rekomendacijos skiriasi. Jei pašarus norite palyginti iš tikrųjų, turite paskaičiuoti kasdienes šėrimo išlaidas.

Visada svarbu remtis ne tik kaina – būtina ieškoti kokybiškų ingredientų. Nebrangių pašarų gamintojai naudoja tik pigius ingredientus, paprastai didelę jų dalį sudaro grūdai, kurių virškinamumas ribotas.

Arden Grange gamintojai įsipareigoję pašarus teikti pačia geriausia, kokia tik įmanoma, kaina. Norėdami daugiau sužinoti apie Super premium kokybės Arden Grange pašarus, apsilankykite informacijos puslapiuose.

Norėdami daugiau sužinoti apie maitinimo kiekius, apsilankykite šėrimo rekomendacijose.

 

 

Arden Grange ėdalų kviečiame įsigyti mūsų el.parduotuvėje www.vetvila.lt/parduotuve