Apie mus

 

"Susirask mėgstamą, sielai mielą darbą ir nedirbsi visą gyvenimą" (Konfucijus).

 

Veterinarijos klinika

Ši klinika - ilgai kurtas ir tobulintas bei pagaliau realybėje įgyvendintas projektas. Veterinarijos gydytojo profesiją esame pasirinkę ne iš reikalo, o iš pašaukimo - bendraujant su gyvūnais ir jų šeimininkais tai labai svarbu.

 

Mūsų pacientai – šunys, katės, naminiai šeškai, triušiai, žiurkės, jūrų kiaulytės, žiurkėnai, degučiai ir visi kiti Jūsų gyvenime svarbūs dantyti, naguoti ir pūkuoti augintiniai. Taip pat prireikus galime padėti ir stambiems žemės ūkio gyvuliams (karvėms, arkliams, kiaulėms, avims, ožkoms ir kt.).

 

Klinikoje dirba:

Gintaras

Klinikos vadovas - Gintaras Sudikas.
LVA baigė 1998 m. Onkologija, dietologija, traumotologija.

Jei turite klausimų klinikos vadovui arba pasiūlymų, kaip dar labiau pagerinti mūsų klinikos darbą, mielai laukiame Jūsų laiškų adresu:
vetvila@vetvila.lt

 

Kristina

Veterinarijos gydytoja Kristina.
LVA baigė 1999 m. Specializacija - šunų ir kačių dermatologija, smulkių gyvūnų akušerija, šunų ir kačių mityba, alternatyvūs gydymo būdai (homeopatija, aromaterapija, masažas ir t.t.).
Nuo 2015 m. yra Europos veterinarinės dermatologijos organizacijos (ESVD) narė.
2015-2016 m. baigė Tartu universitete organizuojamą Veterinarinės dermatologijos mokyklo pagrindinį ir pažengusiųjų kursus.
2017 m. atliko stažuotę Maskvos Belyi Klyk veterinarijos klinikos dermatologijos skyriuje vadovaujant Europos veterinarijos koledžo diplomuotai dermatologei Jekaterinai Mendoza-Kuznecovai.

 

Kristina

Veterinarijos gydytoja Gintarė.
LVA baigė 2011 m. Baigiamojo darbo tema "Homeopatinių preparatų efektyvumas gydant karvių slaptąjį mastitą." Tačiau tolimesnį savo gyvenimo užsiėmimą norėjo sieti
su smulkiaisiais gyvūnais, taigi praktiką atliko UAB "Vetvila" klinikoje, kurioje ir liko dirbti. "Buvo smagu prisijungti prie jau pažįstamo kolektyvo.
Esu žmogus, kuris labai mėgsta "krapštytis", todėl darbas operacinėje - atgaiva mano sielai. Labai norėčiau toliau tobulėti chirurgijos srityje."
Tobulinasi ir specializuojasi smulkių gyvūnų endokrinologijos srityje bei minkštųjų audinių chirurgijoje.
Šiuo metu motinystės ir vaiko auginimo atostogose, labai laukiam sugrįžtant :)

 

 

Veterinarijos gydytoja Mingailė.
LVA baigė 2017 m.

 

 

Veterinarijos gydytoja Rasa.
LVA baigė 2015 m. 
Tobulinasi ir specializuojasi smulkių gyvūnų odontologijos bei nefrologijos srityse.