Begrūdžiai kačių pašarai

Džiaugiamės galėdami pristatyti naujus begrūdžius Arden Grange kačių maistus. Kadangi tarp kačių augintojų pašarai su begrūdėmis formulėmis tampa vis populiaresni, Arden Grange reagavo į šią augančią paklausą ir sukūrė pašarus, idealiai tinkančius nuo alergijos kenčiančioms ar grūdų netoleruojančioms katėms. Ėdalai taip pat suteikia visas reikiamas maistines medžiagas katėms, kurios neturi jokių specifinių problemų, tačiau jų savininkai pageidauja, kad augintinės negautų tam tikrų ingredientų.

Nauji receptai apima du standartinius suaugusiems skirtus produktus Adult – Chicken & Potato ir Adult – Salmon & Potato, naująjį Light, kurį sudaro mažiau riebalų ir kalorijų, specialių koncentruotą pašarą kačiukams ir patobulintą Sensitive – ocean white fish & potato katėms itin jautria oda bei skrandžiu.

Šiame naujame, labai skaniame ir lengvai virškiname Arden Grange ėdalų asortimente yra dar daugiau mėsos ar žuvies, pvz., Adult – fresh salmon & potato sudaro 48 proc. lašišos, o Adult – fresh chicken & potato – 51 proc. vištienos. Visuose pašaruose yra maistingų medžiagų ir natūralios kilmės papildų, kurie padeda palaikyti optimalią Jūsų augintinių sveikatą ir gyvybingumą: taurino, spanguolių ekstrakto, prebiotikų FOS ir MOS, nukleotidų bei papildų sąnariams – gliukozamino, chondoitino ir MSM.

Naujas begrūdis kačių maistas pasirodė naujose, moderniose pakuotėse. Visi pašarai pardavinėjami 400 g ir 2 kg maišeliais, be to, suaugusioms katėms (Adult – fresh chicken & potato, Adult – fresh salmon & potato, Light – fresh chicken & potato bei Sensitive – ocean white fish & potato) skirtus pašarus galima įsigyti ir 4 kg pakuotėmis. 2 kg ir 4 kg maišeliai gerai užsandarinami siekiant užtikrinti maksimalų skonio ir šviežumo išlaikymą kaip įmanoma ilgiau.

Įmonės direktorė (ir viena jos įkūrėjų) Wendy Stephens aiškina, kad pasikeitimai nebuvo lengvai priimti. Tikslas buvo pagerinti esamą kačių ėdalų pasirinkimą ir atsižvelgti į savininkus, auginančius specialių reikalavimų turinčias kates, kurioms reikia labai maistingo, begrūdžio pašaro. „Mes esame taip arti mūsų prekės ženklo ir klientų, kad nusprendėme pasinaudoti galimybe ne tik reaguoti į reikalavimus, bet ir kalbėti su kuo platesne auditorija. Mes taip pat norime patenkinti ėdalo, atitinkančio specifinius kačių mitybos reikalavimus, paklausą“.

Arden Grange mitybos patarėja Ness Bird RVN tęsia: „Kaip tikroms mėsėdėms, katėms reikia daugiau baltymų, todėl visus Arden Grange pašarus katėms sudaro didelis kiekis aukštos kokybės vištienos ar žuvies - tai pagrindiniai ingredientai, labiausiai atsispindintys natūralioje kačių mityboje. Koncentruoti, lengvai virškinami pašarai neapsunkina skrandžio, be to, lemia mažesnį išmatų kiekį. Kaip ir su kitais Arden Grange receptais, čia taip pat labai svarbu skonis, ypač dėl to, kad katės garsėja kaip išrankios ėdikės. Mūsų medžiagos perkamos tik iš patikimų žmonių maistui skirtos mėsos tiekėjų, mes renkamės kokybę, nuoseklumą ir maistinių medžiagų vertę.“

 

Arden Grange pašarų katėms galite įsigyti mūsų el.parduotuvėje