AG maisto privalumai

Arden Grange maisto šunims ir katėms privalumai

Savybė

Teikiama nauda

Puikiai subalansuotas – visų maistinių medžiagų, vitaminų bei mineralų kiekiai optimalūs

Gyvūnas bus puikios būklės, nereikės naudoti brangių papildų ir nekils maistinių medžiagų disbalanso rizikos

Pagrindinis aukščiausios kokybės baltymų šaltinis – šviežia vištiena, A kategorijos dehidruota vištienos mėsa, ėrienos miltai arba šviežia lašiša

Labai geras virškinamumas, gerina raumenų tonusą ir kailio būklę. Puikus gyvūninių baltymų šaltinis, patenkinantis visus šuns kaip mėsėdžio poreikius.

Aukščiausios kokybės pagrindinis riebalų šaltinis – gryni vištos taukai, kurie, kaip manoma, yra geriausiai tiek šunų, tiek kačių virškinamas riebalų šaltinis. Taip pat pridėta žuvų taukų.

Suteikia energijos, labai gerai virškinami ir ypatingai skanūs, be to, tai puikus linoleno ir arachidono rūgščių šaltinis. Žuvų taukuose yra daug  omega-3 riebiųjų rūgščių.

Labai skanūs receptai – produkcija gaminama iš Super Premium ingredientų pagal fiksuotą formulę.

Palankiai sutinkamus ėdalas, idealiai tinkantis smulkmeniškiems ar nepasižymintiems geru apetitu augintiniams. Kiekviename ėdalo maišelyje – nuosekli kokybė.

Hipoalerginis – be kviečių glitimo, jautienos, sojos ir pieno produktų.

Dažniausių maisto alergenų vengimas sumažina tikimybę, kad pasireikš neigiamos reakcijos į maistą, galinčios paveikti odą ir/arba virškinimo traktą.

Sveika mityba – į pašarus nededama druskos, cukraus, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų. Be menadiono (vitamino K3).

Pašarai saugiai ir natūraliai konservuoti natūraliu vitaminu E bei rozmarinų ekstraktu. Nenaudojama tokių kenksmingų medžiagų kaip etoksikvinas, BHA ir BHT.

Pagaminta Jungtinėje Karalystėje – ingredientai visų pirma kilę iš ES.

Nedidelė kaina dėl brangių produkcijos įvežimo mokesčių nebuvimo.

Didelis kaloringumas – energija itin koncentruota.

Mažesni maitinimo kiekiai reiškia, kad susidarys mažiau išmatų, mažiau ėdalo bus iššvaistyta, o paros maitinimo išlaidos bus nedidelės.

Sveikatą stiprinantys augalai – visuose produktuose.

Kiekviename recepte yra spanguolių, rozmarinų ir jukos ekstrakto – tai stiprūs natūralūs antioksidantai.

Natūralūs papildai – įtraukti į visus produktus.

Kiekviename recepte yra prebiotikų FOS (fruktooligosacharidų) ir MOS (mananoligosacharidų), nukleotidų, omega-3 riebiųjų rūgščių, gliukozamino, chondroitino ir MSM (metilsulfonilmetano – organinės sieros).

 

Šių ėdalų kviečiame įsigyti mūsų el.parduotuvėje www.vetvila.lt/parduotuve