Parduodame tik saugius karkų kaulus!

Puiki naujiena Mediterranean Natural vytintų kaulų gerbėjams – šie graužalai išties yra natūralūs, maistingi, tvirti ir saugūs.

Kaip žinia, kai kurių šunų sukandimo jėga gali būti itin didelė (tai priklauso nuo keturkojo dydžio, amžiaus, veislės, lyties ir kaukolės morfologijos). Tvirtais nasrais pasižymintis šuo gali nuskelti kaulą ir praryti atsiklusią nuolaužą, kas sukeltų virškinimo problemų. Ispanijos Mursijos Universiteto tyrimas rodo, kad graužiant Mediterranean Natural kaulus tokių atplaišų rizika - minimali.

Kas lemia tokį didelį saugumą?

Mediterranean Natural klientams siekia tiekti tik aukščiausios kokybės produktus, tad renkasi patikimus tiekėjus iš žmonių maisto pramonės sektoriaus, su kuriais nuolat aktyviai bendrauja. Dėl šios priežasties galima atlikti išsamesnę žaliavų kokybės kontrolę. Gamybos metu Mediterranean Natural serano kumpio kaulai nėra verdami – jie džiovinami, tad išvengia suminkštėjimo. Tai ir yra esminė priežastis, kodėl jie ne tokie pažeidžiami kaip termiškai apdoroti kaulai. Be to, dėl džiovinimo proceso išsaugomos naudingos šių graužalų maistinės medžiagos.

Jei vartojami laikantis rekomendacijų, Mediterranean Natural serano kumpio kaulai bus saugūs ir, ilgai džiugins Jūsų keturkojį draugą. Jie turi būti duodami vyresniems kaip 4 mėn. amžiaus šunims. Graužalą svarbu parinkti pagal šuns dydį – jie niekada negali būti mažesni už nasrų plotį. Atsiminkite ir tai, kad nors ir minimaliai sumažintas, atskilusių dalių pavojus vis tiek yra, tad nepalikite augintinio su kaulu vieno. Rekomenduojama šuniui duoti graužti ne daugiau kaip vieną kaulą per savaitę.

Iš mūsų tiekiamų produktų mažiems šunims tinkamiausios vytintos kelių girnelės, vidutinio dydžio – pusė karkos kaulo, dideliems – vytintas karkos kaulas.