Arden Grange su kiauliena ir ryžiais

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog Arden Grange pašarų asortimentas nuolat plečiasi – dabar  pristatome naują ėdesį su šviežia kiauliena Arden Grange rich in fresh pork and rice.

Pastebimos tendencijos, kad daugėjant alergiškų augintinių reikia naujų baltymų šaltinių ėdaluose, tad tikimasi, kad Arden Grange ėdalas su kiauliena taps puikia alternatyva – ypač alergiškiems gyvūnams. Naujasis receptas idealiai pritaikytas vidutinio aktyvumo suaugusiems šunims. Jo sudėtis kruopščiai subalansuota, tad ėdalas yra ne tik skanus, bet ir maistingas bei lengvai virškinamas alternatyvių baltymų šaltinis.

Kiauliena šunų ėdalų rinkoje nėra labai paplitusi – dažniausiai ji suvokiama kaip prasčiau virškinama riebi mėsa, bet paskutiniu metu išauginamų kiaulių mėsa yra liesesnė nei paukštynų vištiena. Taip pat svarbu, kad ekstruziniu būdu gaminamuose pašaruose riebalų kiekis labai griežtai kontroliuojamas, o gaminimo proceso metu pagerinamas virškinamumas.

Kuo produktas „Arden Grange rich in fresh pork and rice“ naudingas šunims?

Šis produktas tiks daugeliui šunų – nuo tų, kurie gali pasidžiaugti puikia sveikata, iki tų, kuriuos šeriant tenka vengti kai kurių ingredientų. Naujas pašaras Arden Grange su ryžiais ir šviežia kiauliena pritaikytas tiems šunims, kurių baltymų ir riebalų poreikiai – vidutiniai. Šiuose pašaruose daug mėsos, tad jie skanūs ir naudingi.
Skirtingų šunų poreikiai nevienodi, tačiau pašaras su šviežia kiauliena ir ryžiais itin tiks gyvūnams, alergiškiems kiaušiniams, kukurūzams, baltoms bulvėms, baltai žuviai, ėrienai, vištienai ir kitoms paukštienos rūšims.
Kaip ir visų  Arden Grange pašarų, taip ir naujojo sudėtyje nėra kviečių ir kitų daug glitimo turinčių grūdų (avižų, rugių, miežių), pieno produktų, sojos, jautienos, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų.

Iš kokios šalies kilusi „Arden Grange rich in fresh pork and rice“ sudėtyje esanti kiauliena?

Iš Jungtinės Karalystės.

Kodėl šis produktas apibūdinamas kaip „turintis daug šviežios kiaulienos“?

Siekiant atkreipti dėmesį į tai, kad produkto sudėtyje yra šviežios kiaulienos ir kiaulienos mėsos miltų. Šio pašaro sudėtyje yra 19 proc. šviežios kiaulienos mėsos ir 24 proc. kiaulienos mėsos miltų. Daugelis šunų savininkų pageidauja, kad į pašarų sudėtį būtų įtraukta ir šviežių ingredientų – jie mažiau perdirbti, o galutinis produktas būna skanesnis. Arden Grange naudojama šviežia mėsa nėra hidrolizuota ar pasterizuota.

Kuo kiauliena naudinga šunims?

Kiauliena – puikus baltymų, vitamino B12, geležies ir seleno šaltinis. Joje taip pat yra vitamino C, niacino, fosforo ir cinko. Yra nedaug ėdalų, kurių pagrindas – kiauliena, tad toks pašaras itin tinka šunims, kenčiantiems nuo alergijos labiausiai paplitusioms mėsos ir žuvų rūšims, kurių galima aptikti daugelyje komercinių dietų. Kiauliena nėra populiarus baltymų šaltinis šunų ėdaluose, nepaisant to, kad ji nekelia daugiau alerginių reakcijų negu vištiena ar ėriena.

Ar „ Arden Grange rich in fresh pork and rice“ esanti mėsa - iš etiškai užaugintų kiaulių?

Taip, kiaulieną tiekiantys ūkiai yra  Freedom Foods Assurance Scheme ir  Red Tractor Assurance nariai.
 
Kaip kiauliena virškinama?

Šviežia kiauliena ir mėsos miltai, esantys Arden Grange ėdale „Arden Grange rich in fresh pork and rice“, virškinami gerai, kadangi buvo tinkamai apdoroti. Kiaulienos baltymų biologinė vertė aukšta (vadinasi, ji lengvai skaidoma į aminorūgštis) ir pasižymi didele naudingų aminorūgščių įvairove.

Ar kiauliena sukelia vidurių pūtimą?

Labai mažai tikėtina, kad virta kiauliena, esanti subalansuotuose pašaruose, sukels vidurių pūtimą. Kaip ir kalbant apie bet kurias kitas sudedamąsias dalis, virškinimui įtakos gali turėti individuali šuns tolerancija. Ekstruzinė kiauliena Arden Grange pašare virškinama geriau, negu kiauliena nuo Jūsų pietų stalo ar kramtukas iš kiaulės ausies (taip pat turi mažiau riebalų), tad net jeigu Jūsų šuo nelabai toleruoja kiaulieną minėtomis formomis, gali būti, kad Arden Grange jam tiks.

Ar kiauliena gali sukelti pankreatitą?

Labai riebus kiaulienos gabalas iš tiesų gali sukelti pankreatitą, tačiau ekstruduota kiauliena Arden Grange pašaruose turi žymiai mažiau riebalų. Ji riebesnė negu balta žuvis ar vištiena, tačiau į patį pašarą dedama mažiau aliejaus. Iš viso riebalų „ Arden Grange rich in fresh pork and rice“ rasite tiek pat, kiek ir „ Arden Grange Adult Lamb & Rice“ – 16 proc.

Ar kiauliena – saugi mėsa? Ar joje nebus parazitų?

Arden Grange naudojama kiauliena tikrai saugi. Gera gamybos praktika, įskaitant aukšto lygio sanitariją ir griežtą graužikų kontrolę ūkiuose, užkerta kelią šioms problemoms. Kiauliena siejama su trichinelioze, toksoplazmoze ir kaspinuočiais, tačiau visi mūsų ingredientai perkami iš patikimų tiekėjų, siekant užtrikrinti, kad gero ūkininkavo ir higienos praktikos tikrai laikomasi. Be to, net jei koks nors partazitas ir pasitaikytų mėsoje – jis neišgyventų ekstruzijos ir kepimo proceso metu.

Ar nuo šio produkto mano šuo gali nutukti?

Ar šuo nutuks, priklauso nuo to, kiek ėdalo jam sušeriama ir kiek energijos jis išeikvoja. Jeigu šuo sveria tiek kiek ir reikėtų esant jo amžiui/veislei, tada, šeriant pagal rekomendacijas, jis neturėtų priaugti papildomo svorio. Pernelyg mažai sveriančiam ar energingam šuniui galima duoti šiek tiek daugiau, o sveriančiam per daug – mažiau maisto.

Ar šiuo produktu galima šerti žuvims alergišką šunį?

Etiketėje įrašyti žuvų taukai produkte gaminami iš tiesų yra lašišų aliejus, tad šis komponentas neturėtų kelti problemų (nebent šuo netoleruoja lašišos). Pašare „Arden Grange rich in fresh pork and rice“ nėra baltos žuvies.

Ar šiuo ėdalu galima šerti vištienai alergišką šunį?

Šiame pašare yra paukštienos riebalų, tačiau maisto alergija – tai neigiamas imuninis atsakas į maisto baltymus. Produkte esantys riebalai filtruojami, tad baltymų molekulės iš jų visiškai pašalinamos –  problemų gali kilti nebent jeigu šuo netoleruoja (tačiau tai nėra alergija) vištienos riebalų. Daugumai vištienai alergiškų šunų puikiai sekasi gyventi šeriamiems Arden Grange Sensitive white fish and potato pašarais, kurių sudėtyje taip pat yra vištienos riebalų.
Produkto tinkamumui visada daug įtakos turi individualios aplinkybės. Jei reikia daugiau informacijos ar patarimo – susisiekite su mumis.

Koks Omega-6 ir Omega-3 santykis šiame prordukte?

4.6:1


Visi Arden Grange produktai skatina optimalią augintinių sveikatą, gyvybingumą ir savijautą bei yra hipoalerginiai. Tai gali sumažinti maisto netoleravimą ir jau pasireiškusias alergijas.
Arden Grange rich in fresh pork and rice galima užsisakyti 2 kg, 6 kg, 12 kg pakuotėmis.

 

Šio ėdalą įsigyti galite mūsų el.parduotuvėje www.vetvila.lt/parduotuve