Kriliai Arden Grange pašaruose

Norime pranešti, kad artėja pasikeitimai Arden Grange sausų pašarų receptuose. Nuo 2014 metų vasaros į visus sausus pašarus bus įtrauktas naujas ingredientas: krilis.

Kas yra kriliai?

Kriliai yra maži, į krevetes panašūs vėžiagyviai (tai bendrinis visų planktoninių vėžiagyvių pavadinimas), būriais gyvenantys šaltose, tamsiose vandenyno gelmėse. Dažniausiai aptinkama jų rūšis – palyginti dideli Antarkties kriliai Euphasia superba. Krilių biomasė vandenynuose sudaro 200–750 milijonų tonų, o būriai gali tęstis 450 kvadratinių kilometrų.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite šiame puslapyje: www.qrill.com

Krilių teikiama nauda

Kriliai į Arden Grange sausus pašarus bus įtraukti todėl, kad tai – puikus omega-3 riebiųjų rūgščių, aminorūgščių ir fosfolipidų šaltinis. Omega-3 fosfolipidai iš krilio lengvai panaudojami kaip Omega 3 trigliceridai.

Kriliai taip pat turi astaksantino, labai veiksmingo natūralaus antioksidanto. Organizme jis atlieka daug funkcijų, veikia endokrininę sistema ir padidina atsparumą stresui. Krilis – išskirtinis baltymų šaltinis, turintis puikių esminių aminorūgščių ir suteikiantis augimui reikalingas pagrindines maistines medžiagas.

Norėdami daugiau sužinoti apie maistinę krilių vertę, apsilankykite čia: www.qrill.com

Trys priežastys, kodėl kriliai bus įtraukti į Arden Grange sausų ėdalų receptus

1.    Omega-3 iš krilio lengviau pasisavinimos šunų negu iš kitų šaltinių.

2.    Krilis turi astaksantino, labai veiksmingo medžiagų apykaitos antioksidanto, galinčio padidinti atsparumą stresui.

3.    Krilis yra natūraliai stabili ir labai kokybiška medžiaga

Tiekimas ir tvarumas

AkerBioMarine yra Arden Grange krilių tiekėjas. Šios įmonės žvejus Jūrų Valdymo Tarnybos (Marine Stewardship Council) sertifiktuoja kaip tvarius (tenkina dabarties poreikius, nekenkiant ateities kartoms). Siekiant užtikrinti ilgalaikį krilių „derlių“ Antarkties vandenyne įmonė dirba kartu su Norvegijos WWF. Daugiau galite sužinoti apsilankę  www.qrill.com 

Norėdami daugiau sužinoti apie AkerBioMarine, pažiūrėkite video:


Kiti pokyčiai

Kai kurių kitų nedidelių sudedamųjų dalių kiekiai taip pat keisis priklausomai nuo naujojo ingrediento.

Pakuotė ir pasirodymo laikas

Visi aprašymai ant pakuotės bus pakeisti, o naujos pakuotės pasirodys 2014 m. vasarą.

Kainos

Kainų pokyčių nebus.  
 


Arden Grange ėdalų kviečiame įsigyti mūsų el.parduotuvėje www.vetvila.lt/parduotuve