Apie mus

 

"Susirask mėgstamą, sielai mielą darbą ir nedirbsi visą gyvenimą" (Konfucijus).

 

Veterinarijos klinika

Ši klinika - ilgai kurtas ir tobulintas bei pagaliau realybėje įgyvendintas projektas. Veterinarijos gydytojo profesiją esame pasirinkę ne iš reikalo, o iš pašaukimo - bendraujant su gyvūnais ir jų šeimininkais tai labai svarbu.

 

Veterinarijos vaistinė

Mūsų pacientai – šunys, katės, naminiai šeškai, triušiai, žiurkės, jūrų kiaulytės, žiurkėnai, degučiai ir visi kiti Jūsų gyvenime svarbūs dantyti, naguoti ir pūkuoti augintiniai. Taip pat prireikus galime padėti ir stambiems žemės ūkio gyvuliams (karvėms, arkliams, kiaulėms, avims, ožkoms ir kt.).

 

Klinikoje dirba:

Gintaras

Klinikos vadovas - Gintaras Sudikas.
LVA baigė 1998 m. Onkologija, dietologija, traumotologija.

Jei turite klausimų klinikos vadovui arba pasiūlymų, kaip dar labiau pagerinti mūsų klinikos darbą, mielai laukiame Jūsų laiškų adresu:
vetvila@vetvila.lt

 

Kristina

Veterinarijos gydytoja Kristina.
LVA baigė 1999 m. Specializacija - šunų ir kačių dermatologija, smulkių gyvūnų akušerija, šunų ir kačių mityba, alternatyvūs gydymo būdai (homeopatija, aromaterapija, masažas ir t.t.).
Nuo 2015 m. yra Europos veterinarinės dermatologijos organizacijos (ESVD) narė.
2015-2016 m. baigė Tartu universitete organizuojamą Veterinarinės dermatologijos mokyklo pagrindinį ir pažengusiųjų kursus. 

 

Kristina

Veterinarijos gydytoja Gintarė.
LVA baigė 2011 m. Baigiamojo darbo tema "Homeopatinių preparatų efektyvumas gydant karvių slaptąjį mastitą." Tačiau tolimesnį savo gyvenimo užsiėmimą norėjo sieti
su smulkiaisiais gyvūnais, taigi praktiką atliko UAB "Vetvila" klinikoje, kurioje ir liko dirbti. "Buvo smagu prisijungti prie jau pažįstamo kolektyvo.
Esu žmogus, kuris labai mėgsta "krapštytis", todėl darbas operacinėje - atgaiva mano sielai. Labai norėčiau toliau tobulėti chirurgijos srityje."
Šiuo metu tobulinasi ir specializuojasi smulkių gyvūnų endokrinologijos srityje.

 

 

Veterinarijos gydytoja Kristina.
LVA baigė 2014 m. Specializacija - neurochirurgija, rentgenologija, endokrinologija. Šiuo metu namuose augina dukrytę Eglę.  

 

 

Veterinarijos gydytoja Justina.
LVA baigė 2015 m. Specializacija - vidaus ligos, akušerija

 

Veterinarijos gydytoja Indrė.
Praktikos metu mums padėjo jau nuo pat pirmojo kurso, per ilgą laiką tapo pilnateisiu kolektyvo nariu ir esame jai labai dėkingi. Mūsų klinikoje gydytoja dirba nuo LVA baigimo 2016 m.