Ėdalai

"Medikai įspėja, kad sunkmečiu prastėjantys lietuvių mitybos įpročiai gali tapti kone nacionaline tragedija. Dėl netinkamos mitybos į medicinos įstaigas plūsta ligoniai, didėja mirtingumas. Pastaruoju metu daugybė kavinių, restoranų siūlo taip vadinamus „krizinius“ meniu. Tačiau, kaip rašo „Laikinoji sostinė“, medikai pastebi, kad, mažindami kainas, kai kurių maitinimo įstaigų savininkai mažina ir porcijas, blogėja maisto kokybė..."

Skambios antraštės kaip kad "Krizės valgiaraštis gali tapti nelaime šaliai" bei parašytos mintys galioja ir gyvūnijos pasauliui. Pastaruoju metu veterinarai tai labai puikiai pastebi ir nerimauja - juk žmonės gali rinktys patys, o šunims maistą parenka šeimininkai, kurie ir patys turėtų domėtis, ką gi jie šeria savo augintiniams.

Jei šėrimas natūralia mėsa ir subproduktais - ne Jums, jei neturite pakankamai laiko "medžioti" grobį savo augintiniams turguje, porcijuoti jį ir rūpintis ėdesio įvairove, kad tik šuniui nepritrūktų vitaminų ir mineralų, kad jis būtų guvus, linksmas ir laimingas, rinkites kokybišką komercinį ėdesį. Didelėje maistų pasiūloje susigaudyti tikrai sunku, dėl to dalį darbo jau atlikome mes - plataus asortimento ir skonių tradicinius hipoalerginius natūralius angliškus sausus ėdalusArden Grange ir guliašus bei konservus Natures Menu, taip pat daug įvairių komponentų turinčius puikaus kokybės ir kainos santykiu garsėjančių čekų gamintojų maistus šunims Puffins ir Agil - ir pateikiame juos Jūsų augintiniams. 

Mūsų patirtis tarnauja Jums. Jei sudomino - prašome rinktis:

Britiškas požiūris - 
angliška kokybė

       Tikras maistas Jūsų augintiniui
Arden Grange šunims ir katėms   Natures Menu šunims ir katėms

 

Jis kitoks...
Išrankiausiems gurmanams

      

Tradicinių granulių formos
čekiškas maistas šunims

Puffins pagalvėlės šunims   Agil granulės šunims