Kategorijos

Paieška

Kontaktai


UAB „Vetvila“
Įm. kodas: 302418065
PVM kodas: LT100004800914
Miglės g. 1, Ramučiai,
54464 Kauno r.

tel: 8-37 545400
mob. tel. 8-601 88240
el. paštas: vadyba@vetvila.lt

Atsisk. sąsk. LT427044060007058614
AB SEB bankas Kauno skyrius

Jungtis prie banko:

Nordea SEB

Citadele SWEDbank

Danske DNBNaujienlaiškis

Feliway katėms purškalas 60 ml

Feliway katėms purškalas 60 ml

Laimės feromonai katėms. Feliway padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius. sustiprinti nervų sistemą kačiukams ir suaugusioms katėms.

Smulkiau


18,70 € su PVM

Šios prekės šiuo metu neturime, pristatymas gali užtrukti ilgiau

Prie pageidavimų

 

Feromonai buvo atrasti tyrinėjant vabzdžius. Graikų kalboje (pherein – transportuoti, horman – stimuliuoti) apibūdina cheminius darinius padedančius tos pačios rūšies individams bendrauti. Išskiriami feromonai skatina gerai išreikštus individo elgesio ir psichologinės būsenos pokyčius. Šiandien nėra jokių abejonių, kad feromonai yra labai svarbūs net ir adaptuotiems gyvūnams - šunims ir katėms. Šiuolaikinis gyvenimas ne visuomet patinka katei, o stresas turi tiesioginės įtakos sveikatos problemoms. Pažįstamai ir maloniai teritorijai žymėti katės dažniausiai naudoja snukio feromonus (trinasi į daiktus savo snukučiu). Feliway pamėgdžioja katės snukio feromonus, taip sukurdamas komforto jausmą ir gerą savijautą. Feliway padeda pašalinti ar prislopinti stresą ir katėms lengviau prisitaikyti prie modernaus gyvenimo. Aktyvi sudedamoji Feliway dalis yra specifinė katėms, neturi įtakos kitoms gyvūnų rūšims ar žmonėms. Be jokių apribojimų galima naudoti visose patalpose, kuriose yra žmonių. Feliway saugiai naudojamas atkurti natūralų elgesio balansą situacijose, kai katė rodo emocinį nestabilumą žymint teritoriją, vertikaliai draskant, netekus apetito ar sumažėjus domėjimuisi aplinka. Remiantis tyrimais, teritorijos žymėjimo atveju, Feliway efektyvumas yra 74 – 97 %.
Pakuotė: 50 ml buteliukas su feromonais – sklaidytuvo papildymas.
Sudėtis: kačių skruostinio feromono F3 grupės sintetinis analogas 2 %, pagalbinių medžiagų iki 100 g.
Naudojimas: Feliway padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius kačiukams ir suaugusioms katėms. Jei yra ligos požymių, kreipkitės į veterinarijos gydytoją.
Naudojimo būdas: purškiama aplinkoje, 8 - 10 paspaudimų 15 minučių prieš įleidžiant katę į norimą aplinką. Rezultatas trunka apie 1,5-2 val. Kartokite purškimą po 1,5-2 valandų arba pastebėjus atsinaujinusius streso požymius. Prieš naudojimą suplakti. Nepurkšti tiesiai ant gyvūno. Naudoti tik katėms.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Komentuoti gali tik prisiregistravę lankytojai

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Iš viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

SPECIALIOS NUOLAIDOS NUOLATINIAMS KLIENTAMS