Kategorijos

Paieška

Kontaktai


UAB „Vetvila“
Įm. kodas: 302418065
PVM kodas: LT100004800914
Miglės g. 1, Ramučiai,
54464 Kauno r.

tel: 8-37 545400
mob. tel. 8-601 88240
el. paštas: vadyba@vetvila.lt

Atsisk. sąsk. LT427044060007058614
AB SEB bankas Kauno skyrius

Jungtis prie banko:

Nordea SEB

Citadele SWEDbank

Danske DNBNaujienlaiškis

Gastro Norm N100, papildas virškinimo sistemai

Natūralus virškinimo sutrikimų, fermentacijos, dujų kaupimosi ir negero kvapo sukeliamų problemų sprendimo būdas. Pakuotėje 100 tb.

Smulkiau


7,45 € su PVM

Šios prekės turime vietoje

Prie pageidavimų

Produkto poveikis virškinimo traktui yra ypač naudingas. Nusilpusiems kačiukams ir šuniukams jis atstato virškinimo trakto mikrofloros pusiausvyrą,  palengvina perėjimą prie šėrimo kitu ėdalu,  palaiko optimalią virškinimo trakto būklę, skatina imuninę sistemą žarnyno lygmenyje. Keičiant ėdalą atstato žarnyno ekosistemos pusiausvyrą, gerina ėdalo virškinamumą ir maisto medžiagų absorbciją. Vyresniems gyvūnams reguliuoja žarnyno motoriką, neleidžia užkietėti viduriams. Pasireiškus virškinimo sutrikimams, normalizuoja virškinimo sutrikimus ir viduriavimą.

Sudėtis:

Vienoje tabletėje yra: 195 mg fruktooligosacharidų (fos), 65 mg montmorilonito, 25 mg artišokų ekstrakto, kvapiųjų pagalbinių medžiagų iki 500 mg.

Gastro Norm sudėtyje yra natūralių medžiagų, specialiai suderintų saugoti šunų ir kačių virškinimo procesus. Fruktooligosacharidai – tai natūralūs angliavandeniai, kurių neskaido rūgštys ir fermentai, juos vėliau perdirba žarnyno mikroorganizmai. Žarnyne jie veikia dvejopai: slopina fermentacijos procesus, neleidžia daugintis dujas gaminančioms ir blogą kvapą sąlygojančioms puvimo bakterijoms, skatina augti laktobacilas, natūraliai neleidžiančias įsikurti pelėsiams, mielėms ir koliforminėms bakterijoms. FOS turi mažai kalorijų ir jie nėra svarbūs raciono mitybinei vertei. Cinarinas, veiklioji artišokų sudėtinė dalis, skatina tulžies išsiskyrimą ir tulžies druskų gamybą. Jis taip pat gerina raciono riebalų virškinamumą. Artišokų ekstraktas saugo kepenis ir skatina inkstų veiklą (veikia kaip silpnas diuretikas). Montmorilonitas nėra absorbuojamas virškinimo trakte, jis savo paviršiumi absorbuoja bakterijų toksinus, mikotoksinus ir amoniaką, slopina mikotoksinais ar cheminiais teršalais užkrėsto ėdalo sukeliamų virškinimo sutrikimų simptomus.

Naudojimas:

Tabletę reikia suduoti gyvūnui vieną ar susmulkintą ir sumaišytą su ėdalu, kad lengviau prarytų. Šuniui, sveriančiam iki 10 kg – 1-2 tabl. per dieną, šuniui, sveriančiam 10-20 kg – 2-3 tabl. per dieną, šuniui, sveriančiam virš 20 kg – 4 tabl. per dieną.

Katei – ½-1 tabl. per dieną.

Rekomenduotina naudojimo trukmė: 3-12 savaičių.

Tarpusavio sąveika ir nepalankios reakcijos nežinoma. Gastro Norm galima duoti ilgą laiką įvairaus amžiaus ir fiziologinės būklės gyvūnams be jokių nepalankių reakcijų. Papildo sudėtyje yra tik natūralios ir saugiomis pripažintos medžiagos, dėl to perdozavus pavojaus apsinuodyti nėra.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Komentuoti gali tik prisiregistravę lankytojai