Kategorijos

Paieška

Kontaktai


UAB „Vetvila“
Įm. kodas: 302418065
PVM kodas: LT100004800914
Miglės g. 1, Ramučiai,
54464 Kauno r.

tel: 8-37 545400
mob. tel. 8-601 88240
el. paštas: vadyba@vetvila.lt

Atsisk. sąsk. LT427044060007058614
AB SEB bankas Kauno skyrius

Jungtis prie banko:

Nordea SEB

Citadele SWEDbank

Danske DNBNaujienlaiškis

Chrysamed purškalas, 500ml

Chrysamed purškalas, 500ml

Skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams naikinti gyvūnų laikymo vietose.
1 ml yra 0,12% permetrino ir 0,06% esbiotrino.

Smulkiau


5,86 € su PVM

Šios prekės šiuo metu neturime, pristatymas gali užtrukti.

Prie pageidavimų

NEGALIMA NAUDOTI PATALPOSE, KUR YRA KAČIŲ.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.


Chrysamed Insecticide UNIVERSAL
Insekticidas - akaricidas

 

Chrysamed naudojimo būdai:    

18 tipo biocidas insekticidas, skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams naikinti gyvūnų laikymo vietose.
Paruošta naudojimui vandeninė stabili nesisluoksniuojanti mikroemulsija, naudojama purškiant. Naikina muses, uodus, mašalus, vapsvas, blusas, tarakonus, skruzdėles, erkes, vorus ir kitus skraidančius ar ropojančius vabzdžius bei voragyvius. Taip pat naikina vabzdžių kiaušinėlius ir lervas.
Veikliosios medžiagos:
–        Permetrinas (cis/trans 25/75), CAS Nr. 52645-53-1; EB Nr. 258-067-9 - 0,12 %.
–        Esbiotrinas, CAS Nr. 84030-86-4 - 0,06 %.
Šios veikliosios medžiagos – sintetiniai piretroidai, kurie veikia vabzdžių ir voragyvių nervinių ląstelių membranas, slopina natrio ir kalio jonų judėjimą, sukelia ląstelių depoliarizaciją, vabzdžio paralyžių ir žūtį. Šiltakraujų gyvūnų organizme permetrinas ir esbiotrinas greitai hidrolizuojasi ir virsta neaktyviais metabolitais, kurie išsiskiria su šlapimu. Šaltakraujų organizme šis procesas vyksta lėtai.
Kiti ingredientai:
-          Emulsiklis - 0,82 %; vanduo – 99 %.
Insekticidas neskirtas naudoti visuomeninės paskirties vietose, taip pat augalams ir augaliniams produktams apsaugoti. Pavojingas bitėms, žuvims, vėžiagyviams, ropliams. Prieš naudojimą perskaitykite etiketę ir naudojimo instrukciją, profesionalūs naudotojai – saugos duomenų lapą. Draudžiama naudoti ne pagal naudojimo instrukciją, pilti ant dirvožemio, naudoti netoli bičių avilių ir vandens telkinių, purkšti ant gyvūnų.

Naudojimo instrukcija

Insekticidas naudojamas fermose, tvartuose, kiaulidėse, paukštidėse ir kitose uždarose patalpose. Tinka naudoti šunų būdų, voljerų, naminių gyvūnų guolių dezinsekcijai.
Išpurškiamos parazitų telkimosi vietos. Purškiama 30 - 50 cm atstumu nuo vabzdžių telkimosi vietos. Apipurkšta vieta turi būti tolygiai drėgna. Pastebėjus kenkėjų, po 3-4 sav. purškiama pakartotinai. Nuo musių ir uodų purškiama ant langų rėmų, lubų, gardų pertvarų ir ten, kur krinta šviesa. Nuo kitų parazitų rūšių reikia purkšti tiesiai į jų telkimosi vietas. Saugoti, kad insekticidas nepatektų ant gyvūnų, į šėrimo vietas, ant pašarų ar į geriamą vandenį. Geriausia purkšti tuščias patalpas. Po darbo gerai išvėdinti patalpas.
Laikyti ne žemesnėje nei +5oC temperatūroje. Tuščios pakuotės šalinamos kaip buitinės atliekos. Tinkamumo naudoti terminas neribojamas.

 

N

Pavojinga aplinkai 

Aplinkai pavojinga

Atsargumo priemonės

Labai toksiška vandens organizmams, gali sukelti ilgalaikius nepalankius vandens ekosistemų pakitimus. Sudėtyje yra permetrino. Gali sukelti alergiją.
Saugoti nuo vaikų. Naudojant nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Neįkvėpti aerozolių. Vengti patekimo ant odos ir į akis. Neišleisti į kanalizaciją. Dėvėti tinkamus apsauginius drabužius ir mūvėti tinkamas pirštines. Naudoti tik gerai vėdinamose vietose. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.
Lietuvos apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biuras, telefonas. 8~ 5 236 20 52, faksas 8~ 5 236 21 42, el. paštas info@tox.lt.
Informacija gydytojui: priešnuodžių nėra, turi būti taikomas simptomatinis gydymas.

 

Biocido autorizacijos liudijimas Nr.              A-18BNO601478-1504

Klientų komentarų kol kas nėra.

Komentuoti gali tik prisiregistravę lankytojai

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Iš viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

SPECIALIOS NUOLAIDOS NUOLATINIAMS KLIENTAMS