Kategorijos

Paieška

Kontaktai


UAB „Vetvila“
Įm. kodas: 302418065
PVM kodas: LT100004800914
Miglės g. 1, Ramučiai,
54464 Kauno r.

tel: 8-37 545400
mob. tel. 8-601 88240
el. paštas: vadyba@vetvila.lt

Atsisk. sąsk. LT427044060007058614
AB SEB bankas Kauno skyrius

Jungtis prie banko:

Nordea SEB

Citadele SWEDbank

Danske DNBNaujienlaiškis

Feliway katėms sklaidytuvo papildymas, 50 ml

Laimės feromonai katėms. Feliway padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius. sustiprinti nervų sistemą kačiukams ir suaugusioms katėms.

Smulkiau


18,49 € su PVM

Šios prekės turime vietoje

Prie pageidavimų

Feromonai buvo atrasti tyrinėjant vabzdžius. Graikų kalboje (pherein – transportuoti, horman – stimuliuoti) apibūdina cheminius darinius padedančius tos pačios rūšies individams bendrauti. Išskiriami feromonai skatina gerai išreikštus individo elgesio ir psichologinės būsenos pokyčius. Šiandien nėra jokių abejonių, kad feromonai yra labai svarbūs net ir adaptuotiems gyvūnams - šunims ir katėms. Šiuolaikinis gyvenimas ne visuomet patinka katei, o stresas turi tiesioginės įtakos sveikatos problemoms. Pažįstamai ir maloniai teritorijai žymėti katės dažniausiai naudoja snukio feromonus (trinasi į daiktus savo snukučiu). Feliway pamėgdžioja katės snukio feromonus, taip sukurdamas komforto jausmą ir gerą savijautą. Feliway padeda pašalinti ar prislopinti stresą ir katėms lengviau prisitaikyti prie modernaus gyvenimo. Aktyvi sudedamoji Feliway dalis yra specifinė katėms, neturi įtakos kitoms gyvūnų rūšims ar žmonėms. Be jokių apribojimų galima naudoti visose patalpose, kuriose yra žmonių. Feliway saugiai naudojamas atkurti natūralų elgesio balansą situacijose, kai katė rodo emocinį nestabilumą žymint teritoriją, vertikaliai draskant, netekus apetito ar sumažėjus domėjimuisi aplinka. Remiantis tyrimais, teritorijos žymėjimo atveju, Feliway efektyvumas yra 74 – 97 %. Pakuotė: 50 ml buteliukas su feromonais – sklaidytuvo papildymas.
Sudėtis: kačių skruostinio feromono F3 grupės sinterinis analogas 2 %, pagalbinių medžiagų iki 100 g.
Naudojimas: Feliway padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius kačiukams ir suaugusioms katėms. Jei yra ligos požymių, kreipkitės į veterinarijos gydytoją.
Naudojimo būdas: Viskas ko jums reikia - elektros lizdo kur įjungti sklaidytuvą, panašų į tuos, kurie naudojami oro gaivikliams ar preparatams nuo vabzdžių. Naudoti tik katėms.
Nuo Title Komentaras
2012-11-07 Aušra D. Vertas dėmesio produktas Pirkau feromonus savo katinukams sumažinti atsiradusiai įtampai dėl įpročių keitimo ir reikaliukų atlikimo žmonių tualete.
Pradžioje bijojau, kad jausis koks nemalonus kvapas, tačiau net mano jautri uoslė nesugebėjo pajausti jokio kvapo. Feromonai bekvapiai (bent jau žmogiškoms nosims tai tikrai).
Jau savaitė kaip naudojam skalidytuvą, katuliai tapo tokie meilūs, nuolat murkia, glaustosi, myluojasi. Panašu, kad labai gerai veikia juos tie "laimės feromonai".

Komentuoti gali tik prisiregistravę lankytojai

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Iš viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

SPECIALIOS NUOLAIDOS NUOLATINIAMS KLIENTAMS