Kategorijos

Paieška

Kontaktai


UAB „Vetvila“
Įm. kodas: 302418065
PVM kodas: LT100004800914
Miglės g. 1, Ramučiai,
54464 Kauno r.

tel: 8-37 545400
mob. tel. 8-601 88240
el. paštas: vadyba@vetvila.lt

Atsisk. sąsk. LT427044060007058614
AB SEB bankas Kauno skyrius

Jungtis prie banko:

Nordea SEB

Citadele SWEDbank

Danske DNBNaujienlaiškis

Enzivet, tabletė virškinimui

Enzivet, tabletė virškinimui

Nurodyta 1 tabletės kaina. Pašarų papildas šunims, katėms, paukščiams, triušiams, arkliams ir egzotiniams gyvūnams, kurį naudojant skatinamas pašaro įsisavinamumas ir biologinis prieinamumas (gerinamas virškinimas). Ypač naudingas esant malabsorbcijai, kasos uždegimui.

Smulkiau


0,32 € su PVM

Šios prekės turime vietoje

Prie pageidavimų

Tai natūralių virškinimo fermentų maisto papildas, kuris gerina maisto medžiagų įsisavinamumą, jų biologinį prieinamumą. Ypač tinka esant virškinimo sutrikimams, viduriavimui, svorio netekimui, malabsorbcijai, kasos uždegimui, letargijai, odos problemoms, padidėjusiam šėrimuisi, alergijoms, kaprofagijai (išmatų ėdimui), imuninės sistemos sutrikimams, meteorizmui.

Fermentai turi įpatingą reikšmę, palaikant sveikatingumą ir normalų organizmo funkcionavimą. Gyvūninės kilmės fermentai nėra atsparūs skrandžio rūgštims, todėl reikalingas apsauginis sluoksnis, kuris apsaugotų fermentus nuo skrandžio rūgšties. Augalinės kilmės fermentai iš grybelių kultūrų turi didelį pranašumą prieš gyvūninės kilmės nes veikia esant pH 3,2-9,0 terpėje. Tai leidžia jiems atlikti savo funkciją nuo pat virškinimo proceso pradžios.

Malabsorbcijos sindromo atveju, rekomenduojama Enzivet sumaišyti su drėgnu maistu pusvalandį prieš jį sušeriant. Sudėtingų patologijų , tokių kaip alergija, autoimuninės ligos , alergija ir t.t., kurios dažnai sukelia poklinikinę žarnyno disbiozę, atlikus išsamius tyrimus, rekomenduojama naudoti kad išvengti grybelių hiperpopuliacijos ir disbakteriozės.

Svarbus fermentų terapinis naudojimas ir lėtinių odos ligų atvejais, nes dažnai šios problemos susiję su malabsorbcija.
Tokiems pacientams dažnai skiriami nesočiųjų riebiųjų rūgščių papildai, nes simptomai labai panašūs esant šių medžiagų trūkumui. Tačiau esant malabsorbcijai, riebiosios rūgštis yra blogai absorbuojamos ir todėl dar labiau apsunkinamas vaizdas. Todėl būtina tiksliai nustatyti patologijos priežastį prieš skiriant veiksmingą gydymą.
Yra įrodyta, kad fermentai labai veiksmingi gydant ir kitas ligas, kurios labai skiriasi nuo įprastinių virškinimo procesų skatinimo, pavyzdžiui: fermentai naudojami kaip skausmą mažinantį poveikį turintys po intensyvių treniruočių ar minkštųjų audinių traumų gydymui. Jie taip pat pasižymi ir imunomoduliaciniu efektu bei priešvėžinėmis savybėmis. Enzivet gali būti naudojamas šunims, katėms, paukščiams, arkliams ir egzotiniams gyvūnams.

Sudėtis: vienoje tabletėje yra

  • Alfa-amilazės - 1550 TV,
  • lipazės - 1000 TV, 
  • proteazės - 400 TV,
  • Beta-ksilanazės - 200 TV, 
  • Beta-gliukanazės - 137 TV.

Naudojimas:
Katės ir maži šunys: po 1 tabletę 2 kartus per parą
Suaugę: paprastai 1 tabletė 10 kg kūno svorio du kartus per parą. 

Rekomenduojama dozė gali būti padidinta priklausomai nuo ligos sunkumo, kad gauti optimalų terapinį efektą.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Komentuoti gali tik prisiregistravę lankytojai